Obchodní podmínky

Tyto stránky nejsou klasickým internetovým obchodem. Funguje na principu: vy si vyberete a my se pokusíme dodat, popř. rezervovat, pokud již máme na skladě. Jednáme na principu vzájemné důvěry. My důvěřujeme Vám, že si pro Vámi vybrané zboží přijedete, a zákazník důvěřuje nám, že se budeme za každých okolností snažit dané zboží dodat, popř. se domluvit.

Jak to funguje?
– Vyberte se z naší nabídky produkty, které byste chtěli zakoupit na naší prodejně.
– my Vám produkty připravíme a odešleme zprávu, že je vše nachystáno na prodejní dobu
– pokud Vámi požadovaný produkt není k dispozici ani jej nejsme schopni zajistit, budeme Vás kontaktovat přednostně telefonicky, popř. emailem, pokud jej uvedete v objednávce.

Vzhledem k tomu, že se jedná o sezónní produkty, které navíc velmi rychle podléhají zkáze, Slezská farma si vyhrazuje práva objednávku zrušit, popř. po domluvě změnit.

Kdy si produkty mohu přijít koupit?
Prodejní doba bude vždy vyvěšena na našich stránkách www.slezskafarma.cz. Při větších odběrech je možné domluvit jiný čas, popř. doručení na místo.

Jaké produkty nabízíme?
V současné chvíli nabízíme především sazenice z okolí Českého Těšína, ale i okrasné květiny, keře a další související produkty vhodné pro jaro. Náš sortiment se bude postupně měnit během roku, kdy budeme prodávat již vypěstované produkty, opět hlavně ovoce a zeleninu od lokálních farmářů z blízkého okolí Českého Těšína.