Slezská farma nespí - chystá zeleninové bedýnky a workshopy!

21.02.2017 10:42

Ačkoli příroda ještě spí zimním spánkem, na Slezské farmě se připravujeme na novou sezónu. Semínka máme přichystaná a co nevidět už budeme sít.

Slezská farma ale nezahálí ani když příroda odpočívá. Co dva týdny pro vás vyrábíme čerstvý jablečný mošt a na objednávku také křížaly. A to samozřejmě není všechno, zimu jsme využili k plánování nové sezóny, a tak se už teď můžete začít těšit na nové produkty, které připravujeme, hlavně na další druhy ovoce a zeleniny a pro zájemce bychom u nás na farmě chtěli uspořádat i tématické workshopy!

Letos rozšiřujeme také koncept zeleninových bedýnek – zatím stále bereme objednávky! Užitečné informace k bedýnkám:

Složení: V každé bedýnce je cca deset druhů zeleniny a ovoce pro vaši pestrou stravu, bedýnka váží okolo 7kg (váha bedýnky není závazná). Ovoce, které sami nevypěstujeme, pochází vždy od osvědčených pěstitelů z okolí. V bedýnce můžete nalézt také některý z našich čerstvých produktů.

Cena: Na zeleninu v bedýnkách je 20% sleva oproti běžnému nákupu. Cena bedýnky se pohybuje okolo 200-250Kč.

Odběr: Odběr je zatím možný pouze osobně, u nás na farmě, v předem stanovených dnech a časech. Bedýnky můžete odebírat jednou nebo dvakrát týdně, podle vlastní preference, stačí se domluvit.

Zatím stále bereme objednávky, neváhejte se nám ozvat! S bedýnkami budeme začínat v průběhu května, zájemce budeme včas informovat.